V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

VTP velkoobchod, s.r.o.
Hranická 1408, 751 31 Lipník nad Bečvou
IČO: 26841070, DIČ: CZ26841070

Telefon pevná linka: 581 772 800
Mobilní telefonní linka: 606 621 521

FAX: 581 772 808
Mail: vtp@vtp-lipnik.cz

Odpovědný vedoucí: Jiří Vítek (vitek@vtp-lipnik.cz)

Provozní doba VTP velkoobchodu:

pondělí – pátek: 6.00 – 16.30 hodin
sobota: 8.00 – 11.00 hodin

mapa

 • Oddělení VODA

  Zobrazit

  V oddělení voda naleznete odkazy na sortiment výrobků pro vodoinstalaci. Do této skupiny patří rozvody vody a odpadů uvnitř objektu a příslušenství k nim. Zpravidla jsou to ty prvky v domě, které sice nejsou vidět, ale plní velmi důležitou úlohu. Při jejich výběru musí být kladen velký důraz na jejich kvalitu a spolehlivost.

 • Oddělení TOPENÍ

  Zobrazit

  V oddělení Topení představujeme sortiment materiálu pro kompletní dodávku vytápění domů. Moderní systémy vytápění řeší rozvody k radiátorům skryté ve stěnách, nebo podlahách. Radiátory se dodávají v široké škále rozměrů, výkonů a designu. V moderních objektech lze topit podlahou, stěnou i stropem. Prvky pro všechna tato řešení naleznete v naší nabídce.

 • Oddělení PLYN

  Zobrazit

  V tomto oddělení nabízíme veškeré zdroje tepla pro vytápění a ohřev TUV. Pro ucelený přehled jsme do této skupiny zařadili i tepelná čerpadla, solární systémy a kotle na tuhá paliva. V dnešní době je kladen stále větší důraz na úsporu energií. Naše nabídka tento trend respektuje spolu s kvalitou a cenovou úrovní výrobků.

 • Oddělení VYBAVENÍ KOUPELEN

  Zobrazit

  V oddělení Vybavení koupelen najdete veškeré zařizovací předměty od významných tuzemských a zahraničních výrobců a značek. A to nejen pro koupelny v domácnostech, ale i sociální zařízení komerčních budov, úřadů a sportovních areálů.

 • Oddělení INŽENÝRSKÉ SÍTĚ

  Zobrazit

  V oddělení inženýrské sítě nabízíme materiál pro výstavbu, rekonstrukce a opravy kanalizačních sítí, vodovodních sítí, odvodňovacích systémů. Nabídkou uspokojíme jak drobné stavebníky rodinných domků, tak i velké stavební firmy při budování inženýrských sítí průmyslových objektů.

 • Oddělení ESHOP

  Vstoupit

  V tomto oddělení nabízíme naše nepotřebné skladové zásoby. Jsou to nové originál zabalené, nepoškozené výrobky. Můžete zde najít výrobek, který sháníte za bezkonkurenční cenu.

  V případě, že si výrobků z této nabídky vyberete více, cenu Vám ještě snížíme !