Služby

Doprava materiálu

Zajišťujeme dodávky materiálu přímo na Vaši stavbu, v dohodnutém termínu.

U nás zakoupené zboží vám v rámci regionu dopravíme zdarma.

Půjčovna speciálního topenářského a instalatérského nářadí

 • Čistící čerpadlo pro odstraňování usazenin v topných soustavách a výměnících
 • Lisovací nářadí na plastové potrubní systémy
 • Lisovací nářadí na měděné tvarovky pro topení a plynoinstalaci
 • Svářečky na polyfůzní sváření pro rozvody pitné vody (z materiálu PPR)
 • Tlakové pumpy na kontrolu těsnosti systému

Doporučujeme rezervovat si nářadí telefonicky dopředu.

Školení a kurzy

Zajišťujeme odborná školení topenářů a instalatérů jako podporu k prodávaným výrobkům. Ve spolupráci s výrobci, ČSTZ a svářečskou školou Welding Praha organizujeme kurzy pro získání svářečských průkazů , oprávnění a certifikátů.


 • Oddělení VODA

  Zobrazit

  V oddělení voda naleznete odkazy na sortiment výrobků pro vodoinstalaci. Do této skupiny patří rozvody vody a odpadů uvnitř objektu a příslušenství k nim. Zpravidla jsou to ty prvky v domě, které sice nejsou vidět, ale plní velmi důležitou úlohu. Při jejich výběru musí být kladen velký důraz na jejich kvalitu a spolehlivost.

 • Oddělení TOPENÍ

  Zobrazit

  V oddělení Topení představujeme sortiment materiálu pro kompletní dodávku vytápění domů. Moderní systémy vytápění řeší rozvody k radiátorům skryté ve stěnách, nebo podlahách. Radiátory se dodávají v široké škále rozměrů, výkonů a designu. V moderních objektech lze topit podlahou, stěnou i stropem. Prvky pro všechna tato řešení naleznete v naší nabídce.

 • Oddělení PLYN

  Zobrazit

  V tomto oddělení nabízíme veškeré zdroje tepla pro vytápění a ohřev TUV. Pro ucelený přehled jsme do této skupiny zařadili i tepelná čerpadla, solární systémy a kotle na tuhá paliva. V dnešní době je kladen stále větší důraz na úsporu energií. Naše nabídka tento trend respektuje spolu s kvalitou a cenovou úrovní výrobků.

 • Oddělení VYBAVENÍ KOUPELEN

  Zobrazit

  V oddělení Vybavení koupelen najdete veškeré zařizovací předměty od významných tuzemských a zahraničních výrobců a značek. A to nejen pro koupelny v domácnostech, ale i sociální zařízení komerčních budov, úřadů a sportovních areálů.

 • Oddělení INŽENÝRSKÉ SÍTĚ

  Zobrazit

  V oddělení inženýrské sítě nabízíme materiál pro výstavbu, rekonstrukce a opravy kanalizačních sítí, vodovodních sítí, odvodňovacích systémů. Nabídkou uspokojíme jak drobné stavebníky rodinných domků, tak i velké stavební firmy při budování inženýrských sítí průmyslových objektů.

 • Oddělení ESHOP

  Vstoupit

  V tomto oddělení nabízíme naše nepotřebné skladové zásoby. Jsou to nové originál zabalené, nepoškozené výrobky. Můžete zde najít výrobek, který sháníte za bezkonkurenční cenu.

  V případě, že si výrobků z této nabídky vyberete více, cenu Vám ještě snížíme !